Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Potęga dźwigni

Dźwignia oznacza wykorzystanie wszystkich swoich aktywów, wiedzy, umiejętności, czasu i relacji, aby uzyskać to, czego chcesz lub potrzebujesz w życiu.

Przykładowo, ludzie sukcesu sięgają do swoich podobnie myślących (Power Relationships), aby przedstawić im osoby lub grupy, które mogą im pomóc w jakiś sposób. Te Power Relationships są w stanie otworzyć drzwi za pomocą telefonu, tekstu lub e-maila.

Innym przykładem jest sposób, w jaki ludzie sukcesu wykorzystują czas. Każdy człowiek ma tylko dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jeśli chodzi o czas, wszyscy jesteśmy na równi. Sukcesywni ludzie rozumieją że w celu lewarowania czasu potrzebują przekonywać innych aby pomogli im ciągnąć ich wózek, aby posuwać się naprzód w osiąganiu ich celów i realizowaniu ich marzeń. Dziesięć osób pracujących razem, ciągnąc jeden wózek, równa się 240 godzinny dzień.

Jeszcze jeden przykład dźwigni jest jak skuteczni ludzie dźwigni wiedzy i umiejętności. Rozumieją że nie mogą znać wszystkiego lub być dobrzy we wszystkim, więc ludzie sukcesu wykorzystują wiedzę i umiejętności swojej sieci relacji. Wykorzystują oni zbiorową wiedzę i umiejętności wszystkich osób ze swojego wewnętrznego kręgu, aby pomóc im w realizacji ich celów i marzeń.

Wykorzystanie tego, co masz, oznacza świadomość wszystkich aktywów, wiedzy, umiejętności, czasu i relacji w zasięgu ręki w celu uzyskania tego, czego chcesz i potrzebujesz, abyś mógł osiągnąć wszystkie swoje cele i zrealizować wszystkie swoje marzenia.

Zapisz się do Newslettera!

Zapraszam do zapisania się do mojego newslettera, aby mieć najnowsze informacje z tej strony.

Powyższego tekstu nie należy go traktować jako porady inwestycyjnej, osobistej rekomendacji lub oferty lub zachęty do kupna lub sprzedaży jakichkolwiek instrumentów finansowych. Niniejszy materiał został przygotowany bez względu na konkretne cele inwestycyjne lub sytuację finansową i nie został przygotowany zgodnie z wymogami prawnymi i regulacyjnymi w celu promowania niezależnych badań. Wszelkie odniesienia do przeszłych wyników instrumentu finansowego, indeksu lub pakietu inwestycyjnego nie są i nie powinny być traktowane jako wiarygodny wskaźnik przyszłych wyników. arturrogoz.com nie składa żadnych oświadczeń i nie przyjmuje odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści niniejszej publikacji, która została przygotowana z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji.

Czytaj:  Ludzie sukcesu się nie poddają

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *