Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

O autorze

W 2005 roku postanowiliśmy wraz z żoną osiedlić się w Wielkiej Brytanii. Początki były trudne, ale z każdym kolejnym rokiem, adaptowaliśmy się i rozwijaliśmy. Nasze dotychczasowe życie na Wyspach spędziliśmy w rejonie Argyll and Bute oraz obecnie Inverclyde, a więc cały czas w pięknej Szkocji.

Z wykształcenia jestem ekonomistą (Uniwesytet Szczeciński – Zarządzanie i Marketing w przedsiębiorstwach Łączności – temat pracy magisterskiej: Analiza rozwoju e-commerce w Polsce). 

Już w Wielkiej Brytanii zrobiłem studium podyplomowe z Information Technologies Security Programme oraz Business Information Technologies Programme.

W Szkocji pracowałem w różnych dziedzinach: sieć hotelarska Shearings, kierowca ciężarówki, a przez jakiś czas webdeveloper (freelancer w międzynarodowych projektach e-commerce, e-learning).

Obecnie jestem współwłaścicielem firmy inwestycyjnej oraz prowadzę inne przedsięwzięcia biznesowe związane nie tylko z nieruchomościami.

Ten blog poświęcony jest mojej pasji jaką są finanse osobiste, inwestycje (przede wszystkim nieruchomości, metale szlachetne, rynek kapitałowy) oraz rozwój osobisty, który jest ogromnie ważnym i stałym elementem doskonalenia i dążenia do realizacji celów.

Na tym blogu można znaleźć również wiele porad finansowych przydatnych w życiu w Wielkiej Brytanii. Początkujący czy zaawansowany – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Na blogu znajdują się także materiały poświęcone edukacji finansowej dzieci i młodzieży.

Zapisz się do Newslettera!

Zapraszam do zapisania się do mojego newslettera, aby mieć najnowsze informacje z tej strony.

Powyższego tekstu nie należy go traktować jako porady inwestycyjnej, osobistej rekomendacji lub oferty lub zachęty do kupna lub sprzedaży jakichkolwiek instrumentów finansowych. Niniejszy materiał został przygotowany bez względu na konkretne cele inwestycyjne lub sytuację finansową i nie został przygotowany zgodnie z wymogami prawnymi i regulacyjnymi w celu promowania niezależnych badań. Wszelkie odniesienia do przeszłych wyników instrumentu finansowego, indeksu lub pakietu inwestycyjnego nie są i nie powinny być traktowane jako wiarygodny wskaźnik przyszłych wyników. arturrogoz.com nie składa żadnych oświadczeń i nie przyjmuje odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści niniejszej publikacji, która została przygotowana z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji.