Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Kupno nieruchomości z windykacji

Nieruchomość z windykacji jest często poszukiwana przez inwestorów w nieruchomości na podstawie założenia, że ten rodzaj nieruchomości inwestycyjnej można kupić po okazyjnej cenie, a następnie sprzedać z zyskiem. Cena odzyskanej nieruchomości jest często głównym czynnikiem, który inwestorzy biorą pod uwagę przy rozważaniu, czy kupić, czy nie. Jeśli przejęta nieruchomość może zostać zakupiona znacznie poniżej wartości rynkowej, to sama cena może przeważyć nad innymi względami, które inwestor powinien normalnie rozważyć. Cena powinna być rozważana wraz z kondycją, wielkością, rodzajem i lokalizacją nieruchomości. Aukcje nieruchomości często mają własność repossession, jednak zakup nieruchomości w ten sposób niesie ze sobą wysoki stopień ryzyka.

Często błędnie zakłada się, że nieruchomość do przejęcia będzie w złym stanie. Nie jest to prawdą. Należy jednak dochować należytej staranności, jeśli przejęta nieruchomość wymaga remontu.

Największym niebezpieczeństwem i najczęstszym błędem przy zakupie nieruchomości, która wymaga remontu jest to, że koszt jego przeprowadzenia jest często niedoszacowany. Dodatkowo czas związany z przeprowadzeniem ewentualnego remontu może prowadzić do nieprzewidzianych opóźnień, co z kolei może uderzyć w rentowność inwestycji. Większość inwestorów nieruchomości chce osiągnąć maksymalny możliwy zysk przy minimalnym możliwym wysiłku, w najkrótszym okresie czasu.

Przegląd nieruchomości do wywłaszczania w Wielkiej Brytanii
Kupno nieruchomości z przejęciem nie oznacza automatycznie, że inwestor zgarnie okazje, jednak z odpowiednim due diligence przeprowadzonym może być bardzo lukratywny.

Zapisz się do Newslettera!

Zapraszam do zapisania się do mojego newslettera, aby mieć najnowsze informacje z tej strony.

Powyższego tekstu nie należy go traktować jako porady inwestycyjnej, osobistej rekomendacji lub oferty lub zachęty do kupna lub sprzedaży jakichkolwiek instrumentów finansowych. Niniejszy materiał został przygotowany bez względu na konkretne cele inwestycyjne lub sytuację finansową i nie został przygotowany zgodnie z wymogami prawnymi i regulacyjnymi w celu promowania niezależnych badań. Wszelkie odniesienia do przeszłych wyników instrumentu finansowego, indeksu lub pakietu inwestycyjnego nie są i nie powinny być traktowane jako wiarygodny wskaźnik przyszłych wyników. arturrogoz.com nie składa żadnych oświadczeń i nie przyjmuje odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści niniejszej publikacji, która została przygotowana z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji.

Czytaj:  Samodzielnie inwestowane emerytury (SIPP) w nieruchomości

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *