Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Kryptowaluta: DAO Maker (DAO)

DAO Maker to kompleksowy pakiet produktów stworzony z myślą o zaspokojeniu rosnących potrzeb społeczności kryptowalutowej i inwestorów detalicznych. Platforma ma na celu bycie platformą go-to dla detalicznego inwestowania venture i poprawę jakości życia milionów ludzi.
DAO jest tokenem zarządzającym ekosystemem DAO Maker. Jest zbudowany na sieci Ethereum i pozwala posiadaczom na dodawanie zmian i wprowadzanie aktualizacji do ekosystemu. Co więcej, użytkownicy mogą zablokować swoje DAO w DAO Maker Vaults, aby uzyskać zachęty ekosystemu i zakwalifikować się do przydziałów sprzedaży.

W tym wpisie na blogu podkreśla się główne powody, dla których warto być byczo nastawionym do DAO.

Usługi
Aby stać się epicentrum detalicznego kapitału venture, platforma musi posiadać wszystkie wspierające zasoby i technologie. To sprawia, że platforma jest pożądana jako miejsce finansowania i środek do osiągnięcia sukcesu. DAO Maker jest kompletnym rozwiązaniem w świecie crowdfundingu, marketingu blockchain i rozwoju społeczności. Oferuje następujące usługi:

Social Mining: Jest to funkcja click-to-launch DAO Maker, która miała swoją premierę z LTO Network w 2018 roku. Social mining pozwala każdemu tokenizowanemu projektowi ustawić zachęty w tokenach dla członków, którzy oferują wartość dla ekosystemu. Funkcja ta jest dodatkowo podzielona na trzy opcje produktowe:

Express – który jest dostępny dla tokenów small-cap w ramach permissionless launch.
Atlas – jest dostępny dla tokenów z zezwoleniem poprzez ramy oparte na subskrypcji.
dTeams – to nowy wektor technologii DAO Maker. Jest on dostępny dla projektów na wczesnym etapie rozwoju finansowanych kapitałem własnym w ramach modelu opartego na subskrypcji, z zezwoleniem.
Market Making: Płynność jest niezbędna dla zdecentralizowanego rynku kryptowalut. Utrzymuje ona wartość tokenów projektu, zaufanie społeczności i zdrowe zainteresowanie spekulacyjne. DAO Maker pracował przez ponad dwa lata, aby zbudować uzasadnione rozwiązanie w zakresie płynności rynku wtórnego. Może wspierać płynność po stronie sprzedaży i kupna we wszystkich parach rynkowych dowolnego tokena na dowolnej giełdzie.

Czytaj:  Zdecentralizowana bankowość kształtująca system finansowy przyszłości

Marketing i usługi dla społeczności
Marketing: DAO Maker oferuje zestaw usług marketingowych dla swoich klientów, w tym Influencer Marketing, Guerrilla Marketing, SEO i płatne reklamy. Platforma współpracuje również z najlepszymi influencerami STEEM i Bitcointalk, aby zapewnić swoim klientom szeroką ekspozycję.

Budowanie społeczności: Silne społeczności dostarczają korzyści wzrostu i zachowują się jak obrona reputacji projektu. DAO Maker oferuje niezbędne usługi, takie jak spójne i wysokiej jakości treści, filmy objaśniające, zarządzanie społecznością, tworzenie narracji i wiele innych, aby pomóc platformom opartym na blockchainie w budowaniu i rozszerzaniu ich społeczności.

Usługi doradcze: DAO Maker oferuje również usługi doradcze dla zespołów projektowych. Obejmuje to łatwą procedurę KYC / AML dla projektów, aby zachować zgodność z przepisami i zarządzaniem wydarzeniami, aby zaoferować ekspozycję, sprzedaż i tworzenie sieci. Poza tym, platforma zbudowała silną sieć giełd branżowych, aby pomóc projektom w strategii notowań.

Architektura tokenów: Biorąc pod uwagę żywotność tokenomics, DAO Maker wkroczył do sfery, aby odegrać kluczową rolę w adopcji tokenów. Platforma oferuje kompletną metrykę tokena, która obejmuje ekonomię i politykę monetarną tokena bazowego.

Zespół
Zespół: Christoph Zaknun jest mózgiem DAO Maker, który stworzył jedną z pierwszych marek ICO w 2017 roku. Wspierał również $100M w finansowaniu ICO. Giorgio Marciano jest CTO, prowadzi rozwój techniczny projektu, wykorzystując swoje bogate doświadczenie w koordynowaniu projektów o wartości milionów dolarów. Z drugiej strony, DAO Maker ma Malte Christensena. Planuje on i zarządza rozwojem biznesu i partnerstwami DAO Maker.

Token DAO i posiadacze
Token DAO: DAO jest tokenem natywnym, który rozwija cały ekosystem DAO Maker. Pomaga on zautomatyzować przyspieszenie wszystkich produktów, ponieważ każdy produkt platformy wykorzystuje DAO. Posiadacze tokenów mogą również zarządzać pulą nagród DAO Maker poprzez staking swoich udziałów. Co więcej, platforma zapewnia warstwowy system cashback dla posiadaczy DAO.

Czytaj:  Co to jest Tether?

Posiadacze DAO: Niedawno DAO Maker uruchomił strategiczną rundę finansowania, do której dołączyli nabywcy instytucjonalni i członkowie społeczności, aby zebrać kapitał. Na liście firm znajdują się LD Capital, Digital Finance Group, GBV Capital, JRR Group, Chain Capital itp. Oprócz instytucji, DAO został kupiony przez kierownictwo z NEM i Pello Capitals; partnerzy z Brilliance Ventures, Woodstock i Rockaway; oraz firmy blockchain, takie jak Eureka Trading, Orion Protocol, LTO Network i Matic.

Partnerzy: Projekt jest tak silny, jak jego partnerzy. DAO Maker ma renomowane partnerstwa z Alchemy Pay, PAID Network, TRON Network, Rainforest Foundation i Alliance Block.

Myśli końcowe
DAO Maker jest pierwszą platformą, która umożliwia inwestorom detalicznym udział w globalnym kapitale venture. Dodatkowo, platforma oferuje wiele usług, aby sprostać rosnącym wymaganiom projektów DeFi. Jego rodzima moneta, DAO, obsługuje cały ekosystem DAO Maker, co stawia go w kategorii niezbędnych aktywów, które należy uwzględnić w portfelu inwestycyjnym.

W miarę jak świat blockchain nadal zakłóca dotychczasowe gałęzie przemysłu, będziemy świadkami, jak platforma będzie zyskiwać coraz większą uwagę, ponieważ jest to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb marketingowych, tokenomicznych i społecznościowych.

Zapisz się do Newslettera!

Zapraszam do zapisania się do mojego newslettera, aby mieć najnowsze informacje z tej strony.

Powyższego tekstu nie należy go traktować jako porady inwestycyjnej, osobistej rekomendacji lub oferty lub zachęty do kupna lub sprzedaży jakichkolwiek instrumentów finansowych. Niniejszy materiał został przygotowany bez względu na konkretne cele inwestycyjne lub sytuację finansową i nie został przygotowany zgodnie z wymogami prawnymi i regulacyjnymi w celu promowania niezależnych badań. Wszelkie odniesienia do przeszłych wyników instrumentu finansowego, indeksu lub pakietu inwestycyjnego nie są i nie powinny być traktowane jako wiarygodny wskaźnik przyszłych wyników. arturrogoz.com nie składa żadnych oświadczeń i nie przyjmuje odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści niniejszej publikacji, która została przygotowana z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *